lada
lada
lada

Laďa

Povahově velmi veselý chlapec, jenž i nejzávažnější události světa kolem nás dokáže vyložit s velkou nadsázkou
a nadhledem, případně s dávkou silně koncentrovaného cynismu.

V historických pramenech lze snadno dohledat, že v dobách dávno minulých posílaly inkviziční soudy autory podobných výroků na hranici (na které se nikdo dlouho neohřál). Pokud by Laďa žil ve středověku, se svými názory by putoval
na úhledně srovnanou hromadu dřevěných polen
ve zkráceném soudním řízení. Možná i s možností podat odvolání, ale to až po vykonání uloženého trestu.

Laďa například v žádném případě neodsuzuje kanibalismus, protože v něm spatřuje nástroj budování vzájemné důvěry,
a to podle známého přísloví, že sytý hladovému nevěří. Války v jeho interpretaci slouží k redukci obyvatel, záplavy šetří čas potřebný ke sjezdu řek, lidé o berlích se stávají obtížným hmyzem (protože připomínají pavouky), tričko s potiskem Buddhy či Ježíše Krista je ideálním prostředkem k nalezení opravdu tolerantních přátel v ulicích arabských měst.

Považuje se za velkého fanouška jednoho nejmenovaného animovaného seriálu. Projevuje sympatie k lidem disponujícím nažloutlou pokožkou a čtyřmi prsty (nejčastěji členové japonské organizace Jakuza), rád by okusil práci bezpečnostního technika v atomové elektrárně, věří, že lze vést normální život s pastelkou zabodnutou v mozku, a při nákupu v supermarketu vytrvale hledá regály s pivními plechovkami značky Duff.

Vždy projevoval slabost pro přírodní zrzky. Pokud by se narodil
s homosexuální orientací, chtěl by sloužit ve vojenské misi
na jedné základně se synem britského následníka trůnu princem Harrym. Věří v posmrtnou reinkarnaci, v příštím životě by chtěl být veverkou.

lada